₺319,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺289,90 KDV Dahil
₺377,50 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺269,90 KDV Dahil
₺379,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
₺339,99 KDV Dahil
₺447,80 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Yeni Ürün
₺379,90 KDV Dahil
₺489,90 KDV Dahil
₺289,90 KDV Dahil
₺345,70 KDV Dahil
₺289,99 KDV Dahil
₺326,40 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺579,90 KDV Dahil
₺259,99 KDV Dahil
₺319,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺439,99 KDV Dahil
¤259.99 KDV Dahil
¤319.99 KDV Dahil
₺162,00 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
₺294,65 KDV Dahil
₺459,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺414,28 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
1 2 >

Erkek Spor Ayakkabı

Ayakkabılar hepimiz için büyük öneme sahip, yıllar içinde dayanıklılığı mühim olan, farklı hava koşullarına ve farklı kullanımlara uygun olarak tasarlanan modelleri sayesinde ayakkabılar hayat kurtarıcı bir hale dönüşebilmektedir. Bir ayakkabıdan beklentimiz sağlamlık ve rahatlıktır. Sağlam ve rahat bir ayakkabı uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Aynı zamanda bazı renk ve bazı modeller pek çok farklı kombine uygun olabilir. Bu sayede günün pek çok anında kullanabilir ve pek çok farklı kıyafetle eşleştirebiliriz. Erkek ayakkabı modelleri erkek ayaklarının anatomisine göre üretilmiş olmalı, zorlu şartlara uymalı, koku problemi yaratmamalı ve uzun süre dayanabilmelidir. Erkekler için pek çok farklı şartlarda kullanabilmeye dayalı bir skala yakalamak, aynı kalitede farklı ayakkabı modelleri sunabilmek çok mühimdir.

Erkek Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Ayakkabı modellerinde son yılların getirdiği moda etkileri sayesinde farklı modeller, farklı renkler ve farklı stiller ortaya çıkmıştır. Spor modeller ayakkabı dünyasının artık temel taşlarını oluşturmaktadır. Spor modeldeki ayakkabıların bu kadar çok kullanılması, hem yaz hem de kış mevsiminin hava şartlarına karşı üretiliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Kışın spor ayakkabı giymek bir hayal gibi gelebilir ama yüksek tabanlar, suya dayanıklı üretilen dış kaplamalar spor ayakkabılar için yeni bir kapı aralamış ve kışlık spor ayakkabılar ile en zorlu hava şartlarında bile ayakların rahat etmesi amaçlanmıştır. Bu sayede spor giyinmeyi seven ve tarzını hava şartlarına ve mevsimlere göre değiştirmek istemeyen erkekler kışın da spor ayakkabı giymeyi sürdürebilirler. Aynı şekilde yazlık olarak tasarlanan spor ayakkabı modellerinde en temel unsur sıcak havanın getirdiği olumsuzluklara karşı aktif bir biçimde ayak sağlığını koruyacak spor ayakkabı modellerini satın almak, kaliteden ödün vermeyecek bir alım yapıldığı takdirde uzun yıllar dayanacak ve zorlu hava şartlarına karşı ayaklarınızı sağlıklı ve rahat tutacaktır. Sneakerlar, koşu ayakkabıları, halı saha ayakkabıları, günlük spor ayakkabı çeşitleri bu kategoride en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Kışlık erkek ayakkabı modelleri arasında bulunan bot, çizme ve outdoor ayakkabıları en zorlu şartlar ile bile mücadele edebilmeleri sebebiyle hem sık tercih edilmekte hem de kalitesinden en çok emin olmak zorunda olduğumuz modeller arasında yer almaktadır. Erkek anatomisine uygun olarak üretilen kışlık ayakkabı çeşitlerinde üretilen firmanın kaliteli ürünler kullanması, güvenilirliğinden tecrübe ile emin olduğumuz ayakkabı modellerini seçeriz. Bu anlamda en çok ünlü markaların çeşitleri tercih edilerek kullanılmaktadır. suya dayanıklı olması gereken ve yağmur – kar gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olması satın alırken en fazla göz önünde bulundurduğumuz konulardır. Bir outdoor ayakkabı seçerken ilk aklımıza gelen soru suya karşı dayanıklı olup olmadığından emin olabilmektedir. Kışlık erkek ayakkabı modellerimiz arasında suya dayanıklı dünyaca ünlü markalar ve yerli üretim ayakkabı modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Erkek Spor Ayakkabı Satın Al

Kategorilerimiz altında satışa sunduğumuz marka ve ürünlerimizin tamamı orijinal ve sertifikalı ürünlerdir. Muadil veya imitasyon ürünleri satışa sunmamaktayız. Tüm erkek ayakkabı modellerimiz orijinalliği sertifikalarla sabit olan ürünlerdir. Rahatlık garantili dünyaca ünlü ayakkabı markalarına tek bir tıkla ulaşabilir, online ve güvenli alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri, taksitli alışveriş imkanı, adresinize kadar sağlam paketleme ve hızlı teslimat ayrıcalıkları ile en rahat, en konforlu, en sevilen ayakkabı modellerini satın alabilirsiniz. erkek ayakkabı modellerinde bol çeşit ve farklı kategorilerdeki ayakkabı çeşitlerine anında ulaşabilirsiniz. Alışveriş sonrası destek imkanlarımız sayesinde yaptığınız tüm alışverişlerin tüm aşamalarında verilen destekten faydalanabilirsiniz. Tüm alışveriş sürecinizde teslimat yapılana dek ve sonrasında yanınızdayız.
Çerez Kullanımı